Loading...

My u vás, vy u nás

Zabraňte provozní slepotě s programem My u vás, vy u nás
Hlavním účelem programu je zprostředkovat vašim liniovým manažerům praktické zkušenosti „odjinud“, aby se přirozenou cestou naučili ještě lépe zvládat svou roli ve firmě. Posunou se ve schopnosti orientovat se v novém prostředí, v řízení lidí, flexibilitě, a navíc získají i tolik potřebný nadhled.

Rozvojový program My u vás, vy u nás spočívá v reciproční návštěvě liniových manažerů dvou podniků, kteří se v rámci spolupráce seznámí s nepřikrášlenou realitou druhé organizace. Účastníci ve společné diskuzi otevřou aktuální otázky a problémy, aby od lidí na stejných pozicích získali nové pohledy na různé pracovní záležitosti. Dostanou tak unikátní šanci porovnávat situace, poznávat obecné zákonitosti řízení výroby a sdílet mezi sebou osvědčené postupy vedení operátorů.

Mistři, vedoucí směn, team leadeři i supervizoři se zbaví provozní slepoty a znovu začnou vidět výrobu v širším kontextu a s větším nadhledem. Opět se v nich probudí ochota o věcech více přemýšlet. A když to bude mít smysl, změní i zaběhlé pořádky, které dneska vedou k neustálému opakování chyb.

Domluvit nezávaznou konzultaci