Loading...

EasySkills

Rozviňte potenciál vašich manažerů s EasySkills
Dvoukrokový rozvojový program EasySkills je optimální cesta, jak efektivně (do)vzdělat vaše liniové a střední manažery v oblasti vedení lidí a spolupráce.
Hodně manažerů totiž zná teoretické koncepty, ale často je neumí správně používat. Proto se v rámci EasySkills zaměřujeme především na praktickou aplikaci manažerských dovedností přímo ve vaší firmě.
 
Dokonale zacílené vzdělávání
Obsah workshopu z řady EasySkills vždycky chystáme až po důkladné analýze, abychom vaše liniové a střední manažery naučili dovednosti, které vaší firmě skutečně pomůžou.
Prvním krokem je tvorba kompetenčního modelu. Odhalíme těch zhruba 20 % dovedností (vzpomeňte na Paretovo pravidlo), které jsou pro úspěch společnosti klíčové.
Potom se zaměříme na výběr vhodných kandidátů na vzdělávání. Pomocí hloubkových rozhovorů se dozvíme, kdo ze zaměstnanců má potřebnou úroveň dovedností i motivace k profesnímu rozvoji. Následně předvybrané pracovníky doporučíme vedení společnosti.
Teprve ve chvíli, kdy už víme, CO a KOHO máme naučit, se pustíme do návrhu workshopů na určené kompetence.
 
Workshopy nachystáme přesně na míru vaší společnosti. Pod vedením zkušeného lektora-facilitátora si účastníci na praktických cvičeních osvojí vhodné nástroje, se kterými pomohou svému týmu k lepší pohodě i produktivitě.
 
Praktické dovednosti, které zlepší efektivitu celého týmu
Současná doba klade i na liniové a střední manažery extrémní nároky. Na workshopech na míru EasySkills se proto nejčastěji věnujeme:
·         praktickému leadershipu
·         taktikám práce s lidmi
·         řešení komplikovaných problémů
·         řízení změn
·         prioritám a plánování
·         komunikaci a asertivnímu jednání

Domluvit nezávaznou konzultaci