Loading...

Manažerská 112

Manažerská 112, abyste měli práci zase pod kontrolou
Přetížení manažeři často neumí říct, že něco nezvládnou. Potom se na ně valí neustále další a další úkoly, které ale pod časovým tlakem nestíhají řešit, takže nedokončená práce se zákonitě začne hromadit. Postupně se dostanou do začarovaného kruhu povinností, ze kterého se už dostává jen velice těžko.

Manažerská 112 je poslední šance, jak odvrátit průšvih a dostat situaci zase zpátky pod kontrolu. Pod vedením našeho zkušeného supervizora se vaši manažeři naučí rychlý a flexibilní přístup k řešení povinností. Společně si navrhnou plán práce a náročné úkoly rozdělí na menší části, které v realistických termínech postupně splní.


Agilní přístup ušetří čas i peníze
Během 8–12 týdnů práce na skutečných projektech se vaši manažeři naučí používat agilní řízení, které je aktuálně považováno za časově a finančně nejefektivnější model projektového managementu.

Tento moderní přístup umožní vašim manažerům vykonávat důležité úkoly jednoduše, rychle a účelně. Konečně se vám podaří efektivně minimalizovat činnosti, které jsou pro úspěšné splnění úkolu/projektu druhořadé. Možná vás překvapí, co všechno teď ve firmě děláte naprosto zbytečně.

Dneska se stále více projektů musí řešit pružně s ohledem na aktuální situaci. Po absolvování Manažerské 112 vaši manažeři začnou dodávat řešení v postupných krocích, aby ho „za běhu“ mohli uzpůsobovat novým požadavkům. Přesně v souladu s agilním řízením založeném na metodice SCRUM.


Neučíme teorii, vsázíme na praktické využití
Zapomeňte na nudného školitele před flipchartem. S Manažerskou 112 získáte v podstatě okamžitě měřitelné výsledky. Expert z našich řad pomůže vašim manažerům úspěšně dokončit střednědobé úkoly a projekty, na kterých se přímo v praxi naučí nové manažerské kompetence.

Domluvit nezávaznou konzultaci