Loading...

Mistr: technik a manažer v jednom

Mistr: technik a manažer v jednom - komplexní řešení pro liniový management
Máte dojem, že práce s lidmi v podání vašich mistrů není úplně na 100 procent? Pomůžeme vám tuto nežádoucí situaci zlepšit. Postaráme se o komplexní rozvoj odborných i manažerských dovedností vašich mistrů, teamleaderů či parťáků.

V praktických workshopech NARUBY si vaši linioví manažeři osvojí užitečné kompetence, které mohou okamžitě začít používat ve své práci. Naučí se, jak efektivně vést operátory ve výrobě a zároveň s nimi zůstat „zadobře“. Prohloubí si své odborné znalosti z managementu výroby, kvality a logistiky. Kromě toho všeho se navíc důkladně seznámí i s moderními nástroji řízení a mnoha dalšími tématy.

Pomozte liniovým manažerům dělat svou práci pořádně. Investicí do vzdělání získáte podstatnou konkurenční výhodu.
 
5 typických situací, ve kterých vám workshop pomůže
1.       Firmě se sice zatím poměrně daří, ale tlak konkurence soustavně roste. Bez zlepšení efektivity výroby se bude vaše postavení na trhu už jen zhoršovat.
2.       Linioví manažeři ve výrobě mají různou úroveň a styl manažerského řemesla. Často se stává, že pracovníci sice vědí o různých nástrojích řízení, ale neumí je efektivně využívat.
3.       Přístup mistrů, teamleaderů či parťáků k podřízeným pracovníkům je buď příliš kamarádský, nebo naopak moc diktátorský.
4.       Mistři jsou mnohem více odborníci než skuteční leadeři a manažeři.

V podniku došlo v minulosti k podcenění rozvoje liniových manažerů, a proto u těchto lidí chybí potřebné kompetence.

Domluvit nezávaznou konzultaci